Jdi na obsah Jdi na menu
 


modelem/modelkou

25. 2. 2009

Staň se modelem/ modelkou!

Obrazek

Požádej některého z kamarádů, aby přinesl z domu foťák, nebo mu ho půjč. Dojednejte si místo, kde budete fotit a čas, kdy se sejdete. Ty mezitím prohrábneš skříň. Neboj se starých věcí, klidně i po mamce a vyzkoušej retro styl! Nebo můžes zkusit něco nového, co teď frčí a neboj se, šaty nejsou OUT!

Možná, že jsi také šikovný/ ná. V tomto případě můžeš sáhnout třeba po starých džínách, zastřihnout je a pošít blýskavými flitry.

 

Tip! Vezmi si staré „mrkváče“ konec nohavic si ohrň rubovou stranou ven. Na stehno si můžeš vyšít nápos LOVE nebo nějaký podobný. Pásek najdeš u babičky ve skříni. S dovolením prohrábni její vzorované šátky a vyber si ten, který se ti nejvíc líbí. Ovaž si ho našikmo kolem pasu. Tričko vyber podle šátku. Dbej na to aby se barvy příliš neodlišovaly. K tomuhle outfitu je ale lepší volná tunika, než uplé topy! Na ruku připevni náramky a na uši nasad nějaké barevné náušnice. Pokud máš dlouhé vlasy, spleť si je do dlouhého copu, pokud ne, řádně si je rozcuchej a přikryj nějakým stylovým kloboukem. Na nohy můžeš nazout nějaké bláznivě barevné conversky.

 

Když máš hotovo, pospíchej za kamarádem na určené místo, může to být kdekoli! Zkoušel různé polohy a postoje, ať fotografie vypadají co nejzajímavěji. Své fotky umísti na profil na internetu. Kamarádi budou nadšení a budou se jistě chtít zapojit také. Opakuj pravidelně a uvidíš, že ti to dokonce zvedne náladu!!

 

Hodně štěstí!